Fotowoltaika

Fotowoltaika

W związku z trendami na świecie, ekologią ekonomią bardzo popularne stają się instalację fotowoltaiczne. Rosnące ceny energii elektrycznej skłaniają coraz większą rzesze ludzi do zainwestowania w elektrownie słoneczne i trochę rzadziej w elektrownie wiatrowe.

Nasza firma z racji działalności w ramach szeroko pojętej branży elektrycznej wykonuje montaż paneli fotowoltaicznych. Doradzamy w zakresie doboru paneli, inwenterów
i technologii montażowych paneli fotowoltaicznch.

Posiadamy stosowne doświadczenie i uprawnienia do tego aby wykonać i zabezpieczyć pod względem elektrycznym takowe instalacje. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów dysponujemy sprawdzonym zapleczem z dostępem do sprawdzonych markowych paneli, inwerterów jak i aparatury zabepieczającej.

Przy wykonywaniu naszych instalacji nie kierujemy się na pierwszym miejscu najniższą ceną, najważniejsza jest dla nas trwałość i jakość wykonania, współpracu-
jemy z dystrybutorami którzy w profesjonalny sposób weryfikują dobór poszczególnych elementów instalacji tak aby całość instalacji działała wydajnie i jak najdłużej co potwierdzają nawet 25 letnie gwarancje na niektóre elementy instalacji.

Montujemy urządzenia takich producentów jak m.in. JA Solar, Huawei, SolarEdge, Baks, Dehn, Canadian Solar, Phoenix Contact, Tigo.

Zapraszamy do kontaktu i zapytań.